Ekologiczne rozwiązania

dla Twojego domu lub firmy

Chcesz poznać cenę paneli słonecznych, pomp ciepła lub klimatyzacji ?

Zadzwoń pod numer: 691 300 462;

 

Wypełnij poniższy formularz, oddzwonimy: 

Fotowoltaika z Gwarancją mocy

Dbamy o dobro Naszych klientów, dlatego zawarliśmy w umowie punkt, który gwarantuje naszym konsumentom produkcję rocznej energii na określonym poziomie kilowatogodzin. Jeśli wykonana przez nas instalacja nie wyprodukuje 80% energii określonej w umowie, wówczas Sunny House zobowiązuje się do pokrycia różnicy w rachunkach za energię elektryczną przez 2 kolejne lata od momentu podpisania umowy.

 

 

Fotowoltaika

Oferujemy

  • sporządzenie dokumentacji i podłączenie do linii energetycznej
  • pomoc w uzyskaniu preferencyjnego kredytu
  • pomoc w uzyskaniu dotacji i wypełnieniu wniosku „Mój Prąd”
  • montaż nowoczesnego i ekologicznego ogrzewania

KROK PO KROKU DO POSIADANIA WŁASNEJ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ!

To pierwszy krok do posiadania własnej elektrowni słonecznej. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy bądź skontaktujesz się z nami telefonicznie, a nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Kolejny etap to wizja lokalna w Twoim domu bądź firmie. Ma ona na celu sprawdzenie warunków technicznych do instalacji paneli fotowoltaicznych oraz precyzyjnego pobrania wymiarów miejsca inwestycji.

Na tym etapie nasi projektanci tworzą projekt instalacji fotowoltaicznej „szyty na miarę” tzn. taki, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Uwzględnimy wszystkie czynniki, które mogą mieć wpływ na wydajność systemu i dobierzemy optymalne rozwiązanie umożliwiające jak największe uzyski energii.

Następny krok należy do Ciebie. Wybierz dogodną dla siebie formę finansowania inwestycji. Ze swojej strony oferujemy pomoc przy pozyskiwaniu dofinansowania czy też kredytu/leasingu na bardzo korzysnych warunkach.

W ustalonym terminie na miejscu inwestycji pojawi się nasza profesjonalna ekipa montażowa, która w sposób fachowy zajmie się budową Twojej elektrowni. Proces ten przebiega bardzo sprawnie i w zależności od wielkości instalacji nie powinien zająć więcej niż 2-3 dni robocze.

Nasi specjaliści zajmą się załatwieniem wszelkich formalności związanych z przyłączeniem instalacji do sieci. Po dostarczeniu dokumentów  do Twojego Operatora Sieci Dystrybucyjnej i wymianie licznika możesz zacząć cieszyć się z własnego, ekologicznego, a przede wszystkim darmowego prądu!

Wybrane realizacje

Raków instalacja 3,0kWp

Poznań instalacja 5,76kWp

Granowo instalacja 8,4kWp

Referencje

FIRMA SUNNY HOUSE W pełni profesjonalne podejście do klienta. Oferta dostosowana do potrzeb i portfela inwestora. Bardzo miła obsługa i rzetelne informacje na temat instalacji fotowoltaiczne montowanej na dachu. Ekipa montująca instalacje super polecam!!!!!!!
Andrzej
Dobra współpraca, kompetentny przedstawiciel, instalacja podłączona szybko i sprawnie bez żadnych komplikacji. Gorąco polecam!
Michał
Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić firmę SunnyHouse. Fachowe doradztwo, terminowość, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. A przede wszystkim precyzyjne wykonanie . Ekipa monterska na wysokim poziomie wiedzy I kultury .
RAFAŁ

Partnerzy

Skontaktuj się z nami

adres

3-go Maja 22
64-330 Opalenica

Telefon

+48 508 390 400

Email Adres

biuro@sunnyhouse.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek/Piątek: 8:00 do 16:00